SK MK Consulting

O nas

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

O nas

SK MK-Doradztwo

SK MK ConsultingSK MK Consulting oferuje szeroki wachlarz usług doradczych, firmy, musisz zalogować się lub wejścia na rynek, zoptymalizować koszty lub znaleźć partnera biznesowego. Opierając się na bogate doświadczenie w prowadzeniu badań rynkowych w krajach Środkowej i Wschodniej Europy z 1995 roku, SK MK-Doradztwo regularnie prowadzi multi-страновые projekty często jednocześnie w wielu krajach jednocześnie. Wyjątkowe połączenie analiza wewnętrzna, dane i prognozy wraz z naszym doradztwo i naukowo-badawczy doświadczenie przynosi stałe praktyczne wskazówki od naszych 300 projektów rocznie. 80% naszych klientów-firmy międzynarodowe: duże, przemysłowe, grupy, prywatne firmy inwestycyjne i banki inwestycyjne.

SK MK Consulting

SK MK zaangażowania klientów

SK MK CommitmentPomagając naszym klientom w podejmowaniu świadomych decyzji, które doprowadzą do rzeczywistego biznes-zysk-nasz cel. Nasze kompetencje i doświadczenie, mogą być wykorzystane zarówno dla dużych międzynarodowych organizacji, jak i dla małych przedsiębiorstw. Dla nas, zapewniając najwyższą jakość usług doradczych i obsługi klienta jest źródłem zawodowej satysfakcji.

Our customer commitment

Nasz zespół

Consulting Professionals Jesteśmy przekonani, że jakość projektów, zrealizowanych naszej firmy i poziomu satysfakcji klientów jest bezpośrednim odzwierciedleniem naszego zaangażowania pracują kompetentni ludzie z dużym doświadczeniem i, co najważniejsze, ludzie, którzy uprawiają swoich umiejętności i wiedzy. Rozumiemy znaczenie projektów doradczych i informacji, które oferujemy naszym klientom, i z naszej własnej reputacji za tym stoi, nieustannie staramy się, aby rozwój i Excel.

SK MK consultants