Business Intelligence - SK MK

Perspektywy

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

Corporate finance

Strategicznych i operacyjnych decyzji związanych z finansowej i działalności inwestycyjnej, musi być poprzedzone dokładną analizę otoczenia konkurencyjnego i stanu samej firmy. Jeśli chcesz kupić lub zakupione, SK MK Consulting wspiera cię w tym procesie, tak, że bierzesz rozwiązania z ufnością i poparty wiarygodnych informacji rynkowych.

  • Przy wchodzeniu na nowe rynki, musimy zacząć jak zielone pole lub brązowe pole?
  • W poszukiwaniu wsparcia finansowego, co jest lepsze: strategicznego lub finansowego inwestora?
  • Firma chcemy kupić jest dobrze zarządzana i nadaje się do naszych celów?

Nasza oferta

SK MK zapewnia wsparcie dla klientów, którzy dążą do rozwoju nowych rynków lub wzmocnić swoją pozycję na tych rynkach, gdzie są już obecne. Czasami jest to poprzez rozwój organiczny, czasami, gdy klienci chcą, aby przyspieszyć proces wzrostu, to poprzez przejęcia innych firm. SC " MK " pomaga klientom w obie strony transakcji, albo pomagają klientom realizować swoje plany nabycia (zakupu) lub pomóc tym firmom, które szukają wsparcia, aby znaleźć odpowiednich inwestorów (sprzedająca). Ważne jest jednak, nigdy nie pracujemy w obie strony jednej i tej samej transakcji.

Pomagamy również naszym klientom finansowe aspekty transakcji, aby zapewnić wykonalne i rozsądne przełomy między akcjami, мезонинное i zadłużenie finansowe.

W oparciu o nasze rozległe znajomości lokalnego rynku, jesteśmy w stanie zapewnić klientów, którzy chcą nabyć informacje na temat potencjalnie odpowiednie obiekty, w tym szczegóły dotyczące tego, jak firmy te rozwiązania zadania naszych klientów. Oferujemy również usługi w zakresie audytu prawnego i zrozumienie potencjalnego zwrotu w porównaniu z potencjalnym ryzykiem.

Wartość dla klienta

W zależności od twoich potrzeb i celów, możemy pomóc ci kupować firmy lub identyfikację inwestorów, gotowych do udzielenia finansowego lub strategicznego wsparcie dla twojej firmy. Nasz międzynarodowy zespół konsultantów ma głębokie i rozległe znajomości lokalnych CEE, Juve i WNP. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte w pracy z klientami z różnych sektorów i branż. Wszystkie te wiedzę, doświadczenie i wiedza służy do tego, aby zapewnić naszym klientom głębokie zrozumienie biznesu i ruchów gospodarczych, zachodzących w CEE, Juve i WNP. W zależności od popytu na rynku, wspieramy naszych klientów z obu stron: kupujących w plany zakupów i sprzedawcy, szukamy inwestorów.

SK MK reprezentuje kierunek prawie dwadzieścia lat doświadczenia w doradztwie i najlepsze praktyki w rynku wywiadu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE), aby zaoferować profesjonalne doradztwo dla firm zainteresowanych ekspansją w regionie.