Business Intelligence - SK MK

Cele

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

Obniżenie kosztów

Podczas pracy w wielu габаритное, Multi-krajowych biznesowych rzeczywistości firmy muszą skutecznie optymalizować koszty, aby pozostać konkurencyjnym. SK MK-Doradztwo może pomóc do skutecznego rozpatrywania podstawową strukturę kosztów i zidentyfikować obszary, gdzie można zaoszczędzić pieniądze. Bez tego nie da się dla współczesnego przedsiębiorstwa, aby przetrwać.

  • Moja wartość bazowa została optymalnie zaprojektowana i zaaranżował ją pod moje cele?
  • Możemy zwiększyć rentowność produkcji poprzez optymalizację kosztów?
  • Czy to możliwe, aby wykonać swoje produkty w bardziej opłacalny miejsce?

Nasza oferta

SK MK Consulting świadczy usługi doradcze klientom, zainteresowanym w poszukiwaniu towarów lub usług w CEE, Juve i WNP. Zakres naszych usług obejmuje ogólne badanie rynku, analiza struktury kosztów, identyfikacja obszarów, w których koszty są nadmierne, i opracowywaniu nowych strategii zakupów. Nasza znajomość lokalnych rynków, w tym koszty, możliwości, głównych graczy na rynku i otoczenia biznesu – pozwala naszym klientom uzyskać korzyści z globalnej perspektywy, niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.

Wartość dla klienta

SK MK doradztwo zapewnia głębokie zrozumienie rynków lokalnych i kompleksowe spojrzenie na wyszukiwanie opcji dostępnych dla ciebie. Pozwala to na outsourcing części swojej podstawowej kosztów, aby osiągnąć redukcję kosztów, wzrost rentowności i zwiększenie rentowności z inwestycji.

SK MK reprezentuje kierunek prawie dwadzieścia lat doświadczenia w doradztwie i najlepsze praktyki w rynku wywiadu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE), aby zaoferować profesjonalne doradztwo dla firm zainteresowanych ekspansją w regionie.