Business Intelligence

SK MK usługi doradcze

Rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów

Jeśli:

  • chcesz osiągnąć przewagi konkurencyjnej , na przykład w Rosji czy na Ukrainie,
  • trzeba zwrócić dostawców dla twojej firmy, na przykład, w Rumunii lub Bułgarii
  • chcesz wzmocnić organicznego wzrostu firmy z zakupem , np. w Polsce lub Czechach,
  • szukać poprawa i zrozumieć, co klienci myślą o Twojej firmy, produktów i usług, np. w Chorwacji lub Serbii,
  • potrzebne są prognozy, aby zrozumieć lokalne trendy i możliwości dla biznesu, na przykład, w Kazachstanie czy Uzbekistanie,
  • jest jeszcze bardziej konkretną albo trzeba skupić się na środkowo-wschodniej i krajów WNP...

...wymagają rozwiązań, które spełniają twoje oczekiwania.

Wywiadu Konkurencyjnego

SK MK wywiadu konkurencyjnego zapewnia szczegółowe informacje na temat konkurencyjnej sytuacji na rynkach, które chcesz robić biznes w. usługa Ta obejmuje określenie głównych graczy na rynku i ich udziałów w rynku, badania trendów i zmian w strukturze rynku i zrozumienie swoich przewag konkurencyjnych i potencjalnych barier dla wejścia na rynek.

Competitive Intelligence

Sprzedaży i strategii marketingowych

Bardziej opracowanych rozwiązań marketingowych i ukierunkowanych strategii sprzedaży pomogą ci zwiększyć sprzedaż i poprawić wyniki działalności. SK MK doradcy utrzymać się na bieżąco z szybko zmieniających się nawyków wydatków i wymaga, badając, w jaki sposób rynek będzie jutro.

Sales & marketing strategy

Zakupów i zamówień

Zaopatrzenie-to skomplikowany proces, który wymaga kompleksowej analizy kosztów przedsiębiorstwa i określenie obszarów, w których optymalizacja kosztów działalności przyniesie wiele korzyści. Celem tego badania jest, aby zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze, zapewniając słusznej, obiektywnej oceny swoich szans na sukces na tym rynku.

Purchase & procurement

Fuzje I Przejęcia

SK MK fuzji i przejęć (M&A) usługi ukierunkowane na firmy, które już zdecydowały się wprowadzić lub rozwinąć w CEE, Juve i LPG regiony, biorąc na istniejący biznes, lub każdego, kto rozważa zakup i potrzebujesz pomocy w weryfikacji i realizacji ich planów. Pomagamy również firmom, które starają się zabezpieczyć finansowych lub strategicznych inwestycji.

Mergers and Acquisitions

Prognozowanie biznes

Z pomocą firmy-prognozy przygotowane SK MK wraz z komentarzami odnośnie zagrożeń związanych z różnymi trendów rynkowych, mających wpływ na te prognozy, nasi klienci otrzymują potężne narzędzie, które pomaga im wyraźnie, jak planować swoje działania, z uwzględnieniem różnych punktów widzenia.

Business Forecasting