Business Consulting

Perspektywy

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

Strategia i rozwój

Zrozumienie biznesu krajobrazu, wiedząc, co robi konkurencja, identyfikacja i działających na możliwości dla biznesu – to tylko kilka sposobów, w których strategiczne doradztwo, pomogą twojej firmie osiągnąć sukces. SK MK-Consulting oferuje szeroki wachlarz usług, mających na celu pomóc ci podjąć odpowiednie decyzje strategiczne i rozwoju swoich jednostek w Europie Środkowej i Wschodniej, Południowo-Wschodniej Europy i krajów WNP.

 • Jak mogę utworzyć silną pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej?
 • Jakie są podstawowe możliwości dla rozwoju biznesu w mojej rynkach docelowych?
 • Jak mogę zwiększyć zwrot z inwestycji w danym kraju WNP?

Nasza oferta

SK MK Consulting wspiera naszych klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji dla swoich operacji w CEE, Juve i WNP. Doradzimy, co zrobić, aby: zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI) od wprowadzania niektórych rynkach regionalnych, zapewnić sobie mocną pozycję na rynku, określić przewagę konkurencyjną i optymalizacji kosztów operacyjnych w celu zapewnienia długoterminowej rentowności rynku docelowego.

Nasz zespół wykonuje analizę obszarach działalności, wybranych przez klienta. Pomożemy, aby sprawdzić, czy regionalne rynki ich interesują, jak zwykle, CEE, Juve i LPG – stanowić strategiczne czy taktyczne rynek dla swojego biznesu. Jak tylko zidentyfikowaliśmy potencjalne możliwości dla firm, zapewniamy naszych klientów ze zrozumieniem lokalnych rynków, ich podobieństwa i różnice, biznes-możliwości rozwoju istniejących oraz potencjalnych zagrożeń i barier, które muszą się na to przygotować.

Pomagamy naszym klientom w zrozumieniu środowisku biznesowym działają. Do tego skupiamy się na pięciu kluczowych obszarach:

 • dostawcy,
 • klienci,
 • zamienniki,
 • konkurencji,
 • potencjalnych nowych uczestników.

Zakres naszych usług obejmuje również:

 • wyszukaj dystrybutora,
 • podwykonawcy/dostawcy wyszukiwania,
 • wyszukaj partnera.

Wartość dla klienta

Mając lokalny doświadczenie i dogłębne i szczegółowe zrozumienie CEE, Juve i LPG, jesteśmy w stanie wykonać projekty doradcze w ten sposób, że raz - i ekonomiczne i, co najważniejsze, z uwzględnieniem wymagań (na przykład, profil firmy, żądanie informacji, zapytanie). Głównym celem naszej usługi doradcze, aby pomóc ci stworzyć praktyczne strategii rozwoju, które, jeśli przestrzegane, pozwoli ci osiągnąć swoje cele biznesowe.

SK MK reprezentuje kierunek prawie dwadzieścia lat doświadczenia w doradztwie i najlepsze praktyki w rynku wywiadu. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE), aby zaoferować profesjonalne doradztwo dla firm zainteresowanych ekspansją w regionie.