SK MK Consulting

SK MK zaangażowania klientów

SK MK filozofii Consulting jest pierwszym dostawcą klasy informacji na wybranych rynkach, spełniające lub przekraczające oczekiwania klientów, zapewniając przy tym najwyższy poziom jakości i obsługi klienta. Chcemy skupić się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów naszych klientów: dając wielką wartość dla pieniędzy, zapewniając prawdziwie cenne informacje i usługi, pozwala zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze, i pomóc im być bardziej skuteczne.

Nasza oferta

Nasze zaangażowanie jest, aby skupić się na naszych klientów i znaleźć rozwiązania problemów, z którymi muszą się zmierzyć. Oferujemy cenę poprzez dostarczanie aktualnych, wysokiej jakości informacji. Podejście SK MK zapewnia naszym klientom zaoszczędzić pieniądze i informacje, które mogą dodać prawdziwą wartość swojego przedsiębiorstwa.

Jakość obsługi

Staramy się, aby służyć naszym klientom wzorowa obsługa klienta, wysoka jakość, profesjonalizm, terminowość dostaw, i doskonała komunikacja.

  • Zawsze odpowiemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze).
  • Gwarantujemy doskonałe umiejętności komunikacyjne, zanim projekt rozpoczyna się w rozwoju naszego podejścia, w ramach regularnych raportów i prezentacji wyników'.
  • Będziemy upewnij się, że prawidłowo poinformowani i mają możliwość wypowiedzieć i wyrazić opinię. Będziemy informować o przebiegu projektu, możliwych problemach i otrzymaliśmy ważną informację, która może mieć wpływ na wnioski.
  • Zawsze będziemy robić nasz najlepszy dla osiągnięcia rezultatu i przynieść wartość dodaną dla biznesu naszych klientów. Jeśli nie wiemy, będziemy wyjaśniać.
  • Szanujemy wszelkie informacje poufne – handlowy, służbowy lub prywatny – informacja, że jest nami.
  • Świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów jest naszym priorytetem. Chcemy, aby nasi klienci mają pewność, że nasze usługi będą spełniać ich wymagania co do jakości.
  • Stale doskonalimy nasze metody, narzędzia i usługi. Ciągła ocena i poprawa jakości zapewni ci najwyższy stopień zaufania do naszych usług.

Komentarze, sugestie, opinie?

Jeśli chcesz podzielić się z nami lub chcesz wyrazić swoją opinię o tym, jak możemy poprawić nasze usługi lub obsługi klienta, prosimy, skontaktuj się z nami.