Business Consulting - SK MK

Nasze doświadczenie

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

Klienci

Współpracujemy z szeregiem firm – zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych graczy – i mają doświadczenie w prowadzeniu projektów doradczych zarówno w Europie, jak i w innych krajach świata. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że nasi klienci są zadowoleni z usług doradczych, które otrzymują.

Przeczytaj opinie naszych klientów:

   
Globalna Analiza Rozwoju Rynku (Powłoki)

Shell - testimonial SK MK

Jak nam się zawrzeć i podpisać projektów CEE dla tekstyliów i produktów jej przeróbki sprzętu, chciałbym wyrazić uznanie dla ciebie i twojego zespołu za wsparcie (...). SK MK został dostarczony bardzo dobrą jakość pracy i wykazywał elastyczność i wspaniałą postawę w trakcie całego procesu. Chętnie pracowali z Tobą nad tymi projektami i czekamy na przyszłych możliwości roboczej.

Wice-prezydent kraju, kierownik - Polska (СН2М Hill)

CH2M HILL - testimonial SK MK

Współpraca z kierownikiem projektu, a także z całą drużyną była prawdziwa przyjemność. Oni uważnie słuchał naszych potrzeb i, co więcej, zostały w pełni spełnione. Wyjazd do Bułgarii została zorganizowana perfekcyjnie, i СН2М Hill przedstawiciela, wspólnie z kierownikiem projektu od SK MK spełnione są wszystkie odpowiednie firmy i menedżerowie największych firm budowlanych w Bułgarii. Potencjalnych podwykonawców zostały ocenione i wszystkie ważne dane zostały zebrane w odpowiednim czasie. Wyniki raportu były niezawodne, są przedstawione w bardzo przejrzysty sposób i - co bardzo ważne - niezwykle przydatne w procesie podejmowania decyzji.

Badanie Rynku-Kierownik Europy (Międzynarodowego Dokumentu)

International Paper - testimonial SK MK

SK MK doradztwo zrobił wielką pracę, dostarczając cennych informacji, bardzo potrzebne do skutecznej realizacji naszych planów strategicznych. SK MK inicjatywę, wysoki profesjonalizm i ogromny profesjonalizm w każdym czasie. Nigdy nie przyniosły zadanie na czas i z gwiezdnego materiału. Miło było pracować z SK MK i daję im swoje pełne poparcie.

Wiceprezes (Federalna Korporacja Sygnał)

Federal Signal Corporation - testimonial SK MK

Wyniki pracy SK MK konsultant przekroczyła nasze oczekiwania. Dostaliśmy wyczerpujące i szczegółowe informacje na temat rynku i producenci wymagane funkcje. Wysoko cenimy profesjonalny wkład SK MK i oddanie, a także dbałość o szczegóły. Firma nas obsługiwała nie tylko ze swoimi regionalnymi wiedzą i doświadczeniem, a także doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Wiceprezes (Tkaniny Метса)

Metsa Tissue - testimonial SK MK

Dzięki za raport (...). To jest dokładnie to, co było po. To daje nam impuls w ocenie białoruskiego rynku jak nasz biznes-możliwością. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak strumień prac projektu i raport. Ponadto, kontakty osobiste i raportowania stanu były bardzo dobre, więc będę zwracać się do ciebie najpierw w przyszłości, kiedy mam potrzeb informacyjnych w regionie. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę!

Dyrektor ds. zaopatrzenia Europy (Ньювелл Раббермейд)

Newell Rubbermaid - testimonial SK MK

Od samego początku tego projektu, SK MK był profesjonalnym partnerem, który przysłuchiwał się naszym pragnieniom i spełniali swoje oferty zgodnie z naszymi potrzebami i ograniczeń budżetowych. W tym czasie jak będziemy mieli wsparcie swoich oddziałów we wszystkich niezbędnych krajach, u nas było ciągłe udział najważniejsze osoby z firmy, który pochylił się zaufania do treści raportu. SK MK wiele dowiedziała się o nas, jako klienta, jak i naszych potrzeb w zakresie zakupów. Ja bym ponownie pracować z o. O. " SK " MK Consulting w przyszłości bez wahania. Będą one idealnym partnerem dla każdej organizacji.

Kierownik Sprzedaży (M-Матик)

Q-Matic - testimonial SK MK

SK MK Consulting z powodzeniem świadczy nasza firma jest na krótkiej liście kandydatów. Oni też pomagali nam w organizacji programów wizyt, by porozmawiać z kandydatami. SK MK konsultanci znają warunki lokalnego rynku i kultury biznesu, która jest ważną częścią zrozumienia możliwości rynku. SK MK-konsultanci udzielają pomocy w ocenie kandydatów i dał zalecenia dotyczące ich wniosków. Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy odpowiednich partnerów. Zalecamy SK MK doradztwa dla każdej firmy chcącej znaleźć partnera biznesowego w europie Centralnej i Wschodniej Europie (...).

Międzynarodowy dział sprzedaży kierownik (Weifa jak)

Weifa AS - testimonial SK MK

Czytaliśmy raport SK MK i to dobrze. Dlatego chcielibyśmy podziękować tobie i twojemu zespołowi za wspaniałą pracę. Omówiliśmy różne strategie wejścia i zgadzamy się z waszymi zaleceniami. Miło było poznać i spotkań z potencjalnymi partnerami okazały się przydatne i ciekawe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości swojej pracy i chcielibyśmy omówić inne potencjalne rynki.

Dyrektor Handlowy (Komisja Warrena)

Warren Board - testimonial SK MK

Zwróciłem się do szeregu firm doradczych, a odpowiedź od SK MK wyraźnie wyróżniał się od pozostałych. W przeciwieństwie do innych firm, widok SK MK był szczegółowy, dobrze skalkulowane i został uzyskany czas. Przypisując SK MK dla realizacji projektu w naszym imieniu, zapewniają regularne aktualizacje na temat postępów w pracy i raport końcowy został znowu dostał na czas i w ramach budżetu. Są również przewidziane dodatkowe wsparcie, takich jak usługi tłumaczeniowe, planowania, zastosowanie i dalszy badanie rynku (...). Moim zdaniem SK MK-jest to świetna firma i ja bym bez wahania polecam ich usług.

Wiceprezes (Ruukki)

Ruukki - testimonial SK MK

SK MK-Consulting przeprowadzili badanie rynku Ruukki w zakresie inwestycji w infrastrukturę w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech (...). SK MK również przeprowadzone badania rynku w Rosji obejmuje wszystkie siedem okręgów federalnych i dostarczyły informacje na temat branży budowlanej w Rosji (...). Współpraca między Ruukki i SK MK poszło gładko i wszystkie pytania i komentarze od Ruukki były brane pod uwagę. SK MK warto polecić nie tylko dlatego, że jego wiedza i standardy pracy, ale i ludzie, którzy potrafią zrozumieć różne modele biznesowe i komunikacja z klientem na wszystkich etapach projektu.

Dyrektor Techniczny (Sandvik)

Sandvik - testimonial SK MK

Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z jakości wykonanej pracy, a także terminowość i miła komunikacja drużyny SC MK (...). Bez wątpienia mogę potwierdzić SK MK kompetencji w regionie. Ja bym bez wahania polecam ich usług.

Dyrektor (import MOG)

SRG Imports - testimonial SK MK

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług, które oferuje nam SK MK-Consulting. Możemy szczerze polecić SK MK jako profesjonalny, elastyczny i niezawodny partner. Jestem pewien, że będziemy ponownie pracować z nimi.

Menedżer Ds. Rozwoju Biznesu (Bibigi)

Bibigi - testimonial SK MK

Moja firma jest bardzo zadowolona z SK MK pracy i, w szczególności, z wysiłkiem swoich doradców, aby pomóc nam wejść na polski rynek. Wierzę, że istnieją duże szanse dołączyć do polskiego rynku. Chciałbym, żeby pan wiedział, że doceniam twoja praca, twój styl pracy i starań, aby odnieść sukces z moją firmą.

Dyrektor Marketingu (ГКГА Grupy)

Cupa Group - testimonial SK MK

Naturalne materiały Цюпа, niezbędnych do uzyskania pogłębionej informacji o sektorze materiałów budowlanych w jednym z krajów Europy Wschodniej (...). Raport z badania rynku, który otrzymaliśmy, był bardzo profesjonalny, kompleksowy i głęboki. Ponadto, przedstawił nie tylko wyniki, ale i dali bardzo szczegółowe i bardzo przydatne wskazówki (...). Komunikacja w trakcie realizacji projektu był bardzo dobry: SK MK trzymała nas stale na bieżąco raportów pośrednich i sprzężenia zwrotnego. W ogóle, SK MK dostępnych naturalnych materiałów Цюпа z doskonałym poziomem usług. Nie mogłem polecić im wystarczająco wysoko.

Globalny rozwój rynku i analizy źródeł (powłoki)

Shell - testimonial SK MK

SK MK-Doradztwo postawił niezmiennie wysokiej jakości rezultaty w kilku projektach, w których uczestniczyliśmy w nich. W szczególności, SK MK zawsze stara się zwiększyć wartość wyników, pomocny i elastyczny miły zapytanie na zmiany w obszarze pracy i wykazali wysoki profesjonalizm w swojej pracy. Jestem szczęśliwy być ich sędzią.

Dyrektor Generalny (Катрен)

Katren - testimonial SK MK

SK MK Consulting przeprowadzili badanie rynku projekt dla firmy "Катрен" w Polsce, Rumunii, Serbii i Hiszpanii (...). SK MK-konsultanci spełnił wszystkie nasze oczekiwania z punktu widzenia sprawozdania sprawozdania i szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania, postawione przez nas. Cenimy skuteczną i odpowiednim czasie, w którym nasza współpraca z SK MK odbył się i, oczywiście, wziąć pod uwagę usługi świadczone przez SK MK dobry stosunek ceny do jakości. Czekamy szuka SC pomoc Mk w naszych przyszłych projektów biznesowych.

Kierownik Ds. Badań Rynku (Tkaniny Метса)

Metsa Tissue - testimonial SK MK

Czytałem przez wywiady eksperckie z dużym zainteresowaniem i dał wiele istotnych informacji, które powinny stać się dobrą podstawą do biznes planu. Teraz wiemy o wiele więcej o Białorusi i rynku tkanin w Republice Białoruś (...). Liczba wywiadów na Węgrzech dał wyczerpujące przedstawienie o węgierskiej sytuacji, zwłaszcza w odniesieniu do dystrybucji. Uważam, że projekt jest bardzo profesjonalnie i tygodniowe kolejne raporty były bardzo dobre. SK MK bardzo szybkie odpowiedzi na pytania również bardzo cenione.

Dyrektor Generalny (Интрадо)

Intrado - testimonial SK MK

Korzystając z SK MK serwis, możemy potwierdzić, że jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z SK MK. Produkty i usługi, które zamówiliśmy z SK MK spełniły nasze oczekiwania. Teraz możemy polecić SK MK jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w prowadzeniu badań i analizy rynku, a także źródłem publikacje biznesowe. Zamierzamy kontynuować współpracę z SK MK w przyszłości.

Kierownik Projektu (Klein I Spółka)

Kline & Company - testimonial SK MK

SC " MK " przeprowadzili kompleksowy przegląd rynku, głównych graczy i produktów (...). SK MK otrzymała bardzo dobre pojęcie o rynku i pewnie w swoich danych. Mają doskonałe zrozumienie celów projektu i metody powinny być stosowane dla osiągnięcia tych celów. SK MK obsługuje piękne i regularne komunikacji z Klein, kierownik projektu, i były one zawsze dostępne i reaguje na wszelkie zapytania Klein M. (...). SK MK wykazać niezawodność i elastyczność w prowadzeniu badań na temat tego projektu. W sumie się poznali terminy wykonania projektu i jakość pracy była doskonała.

Kierownik ds. rozwoju (Mich Насперс)

MIH Naspers - testimonial SK MK

Chciałbym podziękować SK MK doradztwo dla doskonałych rezultatów projektu, które były reprezentowane drużyny SC MK (...). W warunkach nowych rynków bardzo ważne jest, aby znaleźć dobre wsparcie na miejscu i SK MK wykazały wysoki poziom kompetencji i elastyczności z dużą nastawienie na klienta. Informacje i wspólna analiza rynku dostarcza ekspertów okazały się bardzo cenny wkład, i będziemy używać jej do dalszego podejmowania decyzji.

Dyrektor Marketingu (Неше Grupa)

Nexe Grupa - testimonial SK MK

Neksø grupa jest potrzebna szczegółowa materiałów budowlanych, badanie rynku w europie Środkowej i Wschodniej Europie i krajach WNP. Badanie było skierowane na badanie aktualnej sytuacji w branży, a także przyszłych trendów (...). Warto podkreślić, że SK MK uważnie przysłuchiwał się naszym pragnieniom i dołożył wiele wysiłku dla zrozumienia tej strategii, która leży w oparciu o badania (...). Ponadto, wyniki raportu były niezawodne, przedstawiona w bardzo jasny sposób, i - co bardzo ważne - niezwykle przydatne w procesie podejmowania decyzji. Nasza firma, bez wątpienia, zaleca SK MK jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera. Sami zamierzają kontynuować współpracę w przyszłości.

Zastępca Dyrektora Ds. Marketingu (A. S. Magellan)

Magellan S.A. - testimonial SK MK

SC " MK " zaprezentowały wysoki poziom kompetencji i zrozumienie potrzeb klienta podczas przeprowadzania badań. Na każdym kroku możemy liczyć na współpracy elastyczne i indywidualne podejście do naszych spraw. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy SK MK jako profesjonalnego partnera w prowadzeniu badań rynku i analizy.

Marek, dla których przeprowadziliśmy badania:

Parkridge
Libet
Cupa Group
Sandvik
CRH
CMHC
Mostotrest
Mota-Engil
Ramirent
LKS
Kline
Cummins
CH2M Hill
Nokian
ABB
Winmarkt
Dyka
Nexe
Vale
Metso
Parex
Grabinex
VB Leasing
Air Products
Air Liquide
GAP
H&M
Le Chateau
Redan
SRG
Rothopro
Newell Rubbermaid
Metsa Tissue
Vifor
Handicare
Janssen
Mepha
Bupa
Katren
Weifa
Easylink
Shrenuj
DHL
JP Morgan
Ernst Young
Quartz CO
KPMG
Vienna Insurance Group
Credit Suisse
ABN Amro
Zurich
Holgate Group
Philips
QMatic
Naspers
Visicom
Buy4Now
Magellan S.A.