Business Consulting - SK MK

Przemysłu

SK MK-Consulting zajmuje się doradcze projekty dla klientów z różnych sektorów, centralnych, wschodnich i południowych, a także na zachodnich rynkach. Oferujemy unikalne połączenie doświadczenia i głębokie zrozumienie niuansów rynku i rozwój. Nasze główne obszary działalności to:

Rynek budowlany

Analiza otoczenia konkurencyjnego, przegląd rynku i głównych graczy, dystrybutorem i partnerem wyszukiwania i komercyjną wiedzę specjalistyczną tylko kilka przykładów typ projektu doradczego SK MK-Doradztwo regularnie spędza na rynku budowlanym.

Construction - Industry

Handlu detalicznego i FMCG

Nauka rynku docelowego, produkując przegląd konkurencyjnego środowiska i rozwój kanałów dystrybucji na kilka obszarów, w których regularnie świadczymy usługi doradcze dla klientów, zainteresowanych w sprzedaży detalicznej i rynków FMCG.

Retail & FMCG – Industry

Farmacji i zdrowia

Oferujemy również usługi doradcze dla klientów chcących zoptymalizować swoje kanały zbytu i zwiększyć swoją obecność na rynku farmaceutycznym i opiece zdrowotnej w CEE, Juve i WNP.

Pharma & Healthcare – Industry

Produkcja przemysłowa

Wejście na nowe rynki zbytu, rozwój kanałów dystrybucji, ocena potencjału dalszej penetracji rynku, lub przegląd konkurencyjnym środowisku – są to tylko niektóre przykłady obszarów, w których świadczymy usługi doradcze dla klientów pracujących lub zainteresowanych w przemyśle CEE, Juve i WNP.

Industrial Production - Industry

Innych gałęzi przemysłu

Prowadzimy projekty doradcze dla klientów w różnych gałęziach przemysłu, w tym finanse i ubezpieczenia, IT i telekomunikacji, luksusu i towarów konsumpcyjnych, turystyki, lotnictwa, motoryzacji i przemysłu chemicznego.

Other Markets – Industry