Business Consulting - SK MK

Nasze doświadczenie

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

Nasze doświadczenie

Drużyna SC MK konsultingu składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w Środkowej, Wschodniej i Południowej Europy. Od 1995 roku, zrealizowaliśmy wiele projektów doradczych dla klientów działających w różnych branżach i krajach. Skupiamy się na międzynarodowe projekty realizowane jednocześnie w kilku krajach CEE, Juve i WNP.

Przemysłu

Prowadzimy projekty doradcze dla firm, reprezentujących szeroki wachlarz sektorów i branż. Zapewniamy fachowe badania w przemyśle farmaceutycznym, przemysłowych, budowlanych, FMCG i innych rynkach.

Consulting Sectors Consulting Sectors

Kraju

Specjalizujemy się w międzynarodowych projektach doradczych w krajach CEE, Juve i WNP. Dzięki naszej rozbudowanej sieci sprawdzonych partnerów, także świadczy usługi doradcze w innych krajach Europy i świata.

Consulting Countries Consulting Countries

Klienci

Mamy sprawdzone i bogate doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług doradczych dla krajowych i międzynarodowych firm ze wszystkich branż i sektorów. Możesz dowiedzieć się więcej o klientach SK MK Consulting pracował w naszym portfolio klienckiego.

SK MK Clients SK MK Clients