SK MK Consulting

O nas

Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać ofertę? Contact Us - SK MK Consulting

SK MK-Doradztwo

Aktualności

więcej wiadomości "

SK MK Consulting jest wyspecjalizowaną jednostką organizacyjną SK MK, anglo-amerykańskie firmy, które świadczą badania marketingowe i usługi doradcze firmom, zainteresowanym w Środkowej, Południowej i Wschodniej europejskich krajach, a także na innych rynkach rozwijających się.

Od 1995 roku pomagamy globalnym i regionalnym firmom w zrozumieniu otoczenia biznesu, stale zwiększając swój udział w rynku i z sukcesem wkracza na nowe terytorium. Wielu z naszych klientów, wymienionych w rankingu Fortune 500.

Posiadamy ponad 300 badawczych i doradczych projektów każdego roku. Wieloletnie doświadczenie i ambitna drużyna z około 100 specjalistów, wzmacniać nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom aktualne, aktualne, spójne i skuteczne strony.

Zakres naszych projektów zmieniają się w zależności od potrzeb klienta – jesteśmy w równym stopniu adept obsługi wielu krajów, a także poszczególnych projektów. Nasi klienci otrzymują pewne analizy, a następnie wnioski i rekomendacje, które mogą być wykorzystane, aby dodać prawdziwą wartość dla ich działalności-ewolucji.

SK MK wsparcie doradcze naszych klientów w procesie podejmowania decyzji w kluczowych obszarach działalności, mających na celu zapewnienie zrównoważonego pozycji na rynku, identyfikacja przewag konkurencyjnych, optymalizacji kosztów operacyjnych , a w konsekwencji zwiększyć rentowność realizowanych inwestycji w rozwój.

SK MK-Doradztwo przewagę konkurencyjną opiera się na wyjątkowym połączeniu lokalnego podejścia z międzynarodowymi standardami jakości. Wartość dla naszych klientów również opiera się na synergii w dane branży, analiz, prognoz i osobistych kontaktów w różnych branżach, a także usług doradczych i umiejętności badawczych.

Jesteśmy aktywnym członkiem СХТП (strategiczne i profesjonalistów wywiadu konkurencyjnego) i ESOMAR-u (Europejskiego stowarzyszenia opinii i profesjonalistów badań marketingowych).

Consulting Services Completed Projects SK MK Consulting SK MK Consulting Clients