SK MK Consulting

Źródła

Progresywne firmy zawsze szukają nowych źródeł przewagi konkurencyjnej. Działania w celu poprawy strategicznych zakupów i zamówień publicznych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) i Wspólnoty Niepodległych państw (WNP) może zaoferować możliwości przebicia wzrost wydajności. Pomożemy ci w procesie wyszukiwania: przeprowadzenie badań rynkowych, Ocena dostawców zgodnie z zasadniczymi wymaganiami, i zawieraniu umów.

  • Mogę szukać przewag konkurencyjnych poprzez dostaw z krajów WNP, europy środkowo-wschodniej i Juve?
  • Gdzie w krajach europy środkowo-wschodniej i WNP dostawcy i producenci z mojego sektora konkurować pod względem ceny, jakości i dostawa lepiej, niż na moim wewnętrznym rynku?
  • Co zrobić, jeśli chcę zmienić swoją współpracę w dziedzinie międzynarodowych zamówień od "w miarę potrzeby" działania w ramach bardziej przemyślanej strategii pozyskiwania zasobów?

SK MK pomaga firmom, które nie mają nabycie i zakupów (zaopatrzenia) strategii, mających walczyć z różnymi trudnościami, takimi jak uaktywnić zasad i norm, wahania kursów walutowych, wymogów celnych, a także Język i różnice kulturowe wraz z poszukiwaniem kompleksowych dostawców i producentów. Aby zrobić dostawy z krajów WNP, CEE i See skutecznie pomożemy ci zdobyć niezbędne doświadczenie, aby angażować się w centrum handlowo-zakupowej działalności w regionie.

W celu osiągnięcia znaczących usprawnień i spadku cen SK MK konsultanci przeprowadzą cię przez CIS, CEE, See, aby wybrać optymalne rozwiązanie zakupów i zamówień dla ciebie i stworzyć całkiem pewien proces wyszukiwania lub skontaktować się w zależności od obowiązujących w kraju przepisów i wymagań.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów i branż i krajów, w których działają różne. Z tego względu, dostosowujemy nasze usługi do potrzeb i problemów każdego klienta. W tym, że wszystkie nasze usługi w następujących głównych kategoriach:

Ocena możliwości pozyskiwania

Przygotowujemy badanie, czy istnieje możliwość wyszukiwania dla swojej firmy w każdym z krajów WNP, europy środkowo-wschodniej i Juve na wszystkich. Zadajemy fundamentalne pytanie: "czy jest sens źródła stąd?". Usługa ta zapewnia przegląd sektora interesujący was, potencjalnych partnerów i głównych konkurentów, ich cen i taryf. Najważniejsze, zawiera informacje o możliwości skutecznej realizacji swoich celów. W razie potrzeby, badanie może być również wyposażone w nasze zalecenia dotyczące strategii pozyskiwania zasobów w CIS, CEE i See, który cię interesuje. Nasze podejście pragmatyczny i realistyczny – nie zawsze ma sens zakładać, że będzie tam możliwość wyszukiwania w krajach CIS, CEE i See dla każdego produktu lub usługi. Celem tego badania jest, aby zaoszczędzić czas i pieniądze klienta, zapewniając poinformował, szczegółowa ocena szans na sukces z ich strategia wyszukiwania.

Źródła poszukiwania partnerów

Dzięki naszej konsultingowej doświadczenie i obecność na terytorium WNP, ameryka Środkowa i Wschodnia Europa rynkach, możemy pomóc ci w wyborze najlepszego kandydata lub kandydatów, aby stać się partnerem wyszukiwania w regionie. Pomożemy ci znaleźć producentów oryginalnego sprzętu (OEM), a także Oryginalny design producenta (ОДМ). Usługa ta obejmuje wybór partnera, wstęp, pomoc w negocjacjach, doradztwo i wszystko inne, co pozwala naszym klientom uzyskać korzyści z wyszukiwania dostawców w krajach o niskich kosztach (КРН).

Zakupów ocena strategii

Już Sourcing z każdego z krajów WNP, CEE i See, ale, dowiedziawszy się, że wyniki nie spełniają twoich oczekiwań? Jeśli tak, to SK MK może ocenić swoją strategię, zidentyfikować obszary do poprawy i pomóc w realizacji rozwiązań, które doprowadzą do wyników zgodnie z oczekiwaniami.

Ocena procesu kwalifikacji dostawca

Masz jeden proces kwalifikacji dostawców, które można użyć w każdym regionie Ciebie źródłem? Jeśli uważasz, że można liczyć tylko tych dostawców, którzy pasują do twojego istniejącego procesu, możesz przegapić niektóre z najbardziej interesujących i korzystnych możliwości pozyskiwania. SK MK doradcy pomogą ci dostosować swój proces kwalifikacji dostawcy do realiów WNP, Europy Środkowej i Wschodniej lub zapoznać się z biznes-klimat, dzięki czemu można lepiej zrozumieć korzyści z tych rynków.

Spotkania i negocjacje

Dostawcy w CIS, CEE i See często niedoświadczeni w walce z procesami zamówień, zazwyczaj używany międzynarodowymi firmami. Czasami są one zbyt ostrożny, nie zawsze w pełni zna języki obce i nie mają skali, możliwości finansowych i gotowości do dostarczenia dużych partii na początku relacji biznesowych. Takie cechy nie oznacza, że dostawca nie jest w stanie lub niskie, ale to nie oznacza, że dyskusja może wymagać trochę ułatwić, aby zapewnić zaufanie wszystkich zainteresowanych stron. SK MK zapewnia ułatwienia dzięki obecności nasi doświadczeni i wielojęzycznych doradców. Te konsultanci doskonale znają z różnych praktyk biznesowych w regionie i jest w stanie udzielić wsparcia podczas spotkań i negocjacji.